راه های مهاجرت
پاسپورت ها
کشورها
خبرها

طراحی و اجرای حمام و آبگرمکن خورشیدی

گسترده ترین کاربرد انرژی های تجدیدپذیر استفاده از آن ها برای تولید حرارت است که به طور عمده به سوخت‌های زیستی و آب‌گرمکن‌های خورشیدی مربوط می‌شود. بر این اساس، یکی از پرکاربردترین انواع فناوری های مرتبط با انرژی های تجدیدپذیر، فناوری آبگرمکن های خورشیدی است.
آبگرمکن خورشیدی (Solar water heating) دستگاهی است که با استفاده از نور خورشید انرژی لازم جهت گرم کردن آب خانگی را فراهم می کند. در این وسایل کلکتورها حرارت و اشعه نور خورشید را جذب می کنند سپس آن را به منبع ذخیره داخلی انتقال می دهند. اگر سیستم نتواند حرارت لازم را فراهم کند، یک بخش کمکی گرمای لازم را تامین می نماید. آبگرمکن خورشيدی هزينه های انرژی را کاهش می دهد چون از انرژی رايگان خورشيدی استفاده می کند. از آنجايی که مصرف سوخت های فسيلی را کاهش می دهد، به دليل تأثير مستقيم در کاهش ميزان انتشار گازهای گلخانه ای، به ما در داشتن محيطی پاک کمک می کند. در برخی کشورهای جهان مانند ترکیه و چین از این آبگرمکن‌ها تقریبا در اکثر منازل استفاده می شود. در ایران می‌توان از آبگرمکن‌های خورشیدی در مناطقی که فاقد لوله کشی گاز هستند به طور مستقل و در مناطقی که دارای گاز کشی هستند به عنوان پیش گرمکن آب مصرفی استفاده کرد.
شرکت مان نیک طراحان سروش ، با تجربه چندین ساله و سابقه همکاری موفق با شهرداری تهران و ادارات کل امور عشایر برخی استانهای کشور در این خصوص، آمادگی و توانایی ارائه خدمات طراحی و تامین قطعات ، اجرا و تعمیر و نگهداری انواع سیستم های حمام خورشیدی و آبگرمکن خورشیدی را دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفنهای شرکت تماس حاصل فرمایید یا از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

 

 • برای درخواست مشاوره کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید

  نام و نام خانوادگی(*)
  ورودی نامعتبر است
  شماره موبایل(*)
  لطفا شماره موبایل خود را با 0 ابتدا وارد نمایید
  ایمیل
  ورودی نامعتبر است
  عنوان مشاوره
  ورودی نامعتبر است
  توضیح کوتاه
  ورودی نامعتبر است
  ورودی نامعتبر است
  ثبت اطلاعات
Top